• Turite klausimų?
    +370 671 33 635

Užsisakyk naujienas

Ventiliuojami fasadai Lietuvoje smarkiai pradėjo plisti šiame dešimtmetyje. Tokiose šalyse kaip Kanada, Suomija, Norvegija ši technologija fasadams taikoma daugiau kaip pusę amžiaus.

Įmonė UAB „Grupinis pirkimas“, įsikūrusi 2013 metų pradžioje, specializuojasi individualių namų stogų keitimo bei fasadų šiltinimo bei apdailos srityje. Įmonės pagrindiniai klientai - Marijampolės apskrities gyventojai, tačiau iš lūpų į lūpas sklindant rekomendacijoms, suvalkiečiai tapo paklausūs ne tik savo regione, bet ir visoje Lietuvoje. Įmonei teko tiekti medžiagas ir organizuoti darbus Jurbarko, Tauragės, Kauno, Biržų, Akmenės, Plungės rajonuose. Tokiu būdu nuo veiklos pradžios pakankamai jauna įmonė pakeitė beveik 1000 privačių namų stogų ir apšiltino per 300 fasadų. Šiame straipsnyje įmonės atstovai dalinsis patarimais, įgytais solidžioje praktikoje.

Kaimo gyventojai, norintys pasikeisti asbesto stogus, nuo pirmadienio (vasario 1 d.) iki 2016 m. kovo 31 d. Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) gali teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP)veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“.

Argi nebūtų smagu savo namuose turėti ką nors išskirtinio? Juo labiau kažką tokio, ko parduotuvėje tikrai neįsigytumėte. O dar smagiau, jei tą daiktą galėtumėte susikonstruoti patys! Žmonija visada pasižymėjo išradingumu ir kūrybingumu.

Lietuvoje individualių namų savininkai skiria vis daugiau dėmesio savo būsto šilumai. Nuo 2013 metų apšiltinome daugiau nei 200 individualių namų. Kartais tenka sutikti mūsų buvusius klientus ir tokiu atveju visada pasmalsaujame apie namo pokyčius.

Lietuva - talentingų žmonių kraštas. Tuo mes įsitikinome pakalbinę savo ištikimiausius verslo partnerius. Straipsnių ciklą pavadinome "Sėkmės istorijos". Prisipažinsime, kad nesitikėjome tokio šios rubrikos populiarumo. Nesam profesionalūs žurnalistai, tad galime tik spėlioti iš kur toks populiarumas... Greičiausiai dėl to, kad daugelis pašnekovų interviu davė pirmą kartą gyvenime, visi pokalbiai buvo smagūs ir nuoširdūs. Ir dar turbūt dėl to, kad mums veikiausiai pavyko įrodyti, kad laimės nebūtinai reikia ieškoti užsienyje.

Kiekvieno stogo dangos gamintojo tikslas yra parduoti savo produktą, todėl gamintojas privalo įrodyti vartotojui, kad būtent jo produktas yra pranašesnis už konkurentų. Šiuolaikinėje statyboje gamintojų įvairovė labai didelė, todėl minėtų „įrodinėjimų“ – pilnas internetas. Kaip atskirti marketinginę gudrybę nuo realybės? Kur mitas, o kur tikrovė? Mes nesame gamintojai, mes esame pardavėjai ir paslaugų teikėjai, kurie yra gerai susipažinę su įvairių stogo dangų gamintojų privalumais ir trūkumais, todėl šiame straipsnyje atsakysime į klausimus kada ir kokią stogo dangą  derėtų rinktis. Ir vis dėl to – čerpės, skarda ar šiferis?

Šiuolaikinė statybinių ir apdailos medžiagų įvairovė - didelė. Kur reikėtų pataupyti, o kur ne? Ar visada brangi prekė yra geresnė nei pigesnė?  Pateikiame atsakymus!

Mūras. Lietuvoje populiariausi šių rūšių statybiniai blokeliai: keraminiai, keramzitbetonio ir akytbetonio. Pastarieji pranašiausi tuo, kad pasižymi gera šilumine varža, dirbti su jais ypač paprasta, išorės ir vidaus sienos - preciziškai lygios, kurias labai paprasta apdirbti tiek iš vidaus, tiek iš lauko.

Trisdešimtmetė vengrė dailininkė Bogi Fabian šiuo metu gyvena ir dirba Vienoje. Ji tapo ne tik nuostabaus grožio žėrinčias freskas ant grindų ir sienų, tačiau yra pripažinta ir kaip kūno tapybos specialistė. Taip pat menininkė tapo netradicinius paveikslus, užsiima keramikos dizainu. Siūlome pasigėrėti dailininkės freskomis - kaip jos atrodo dienos šviesoje ir tamsoje!...

Amerikiečių šeima turbūt pranoko pati save, priimdama nestandartinį interjero sprendimą. Šeima importuoja kokosų aliejų į JAV, todėl nusprendė kaupti medines paletes, ant kurių yra gabenamos prekės ir jų medieną panaudoti interjere. Jie troško padaryti ką nors, kas būtų unikalu ir juos suvienytų kaip šeimą - bendram projektui. Projektas užsitęsė 18 mėnesių...

Bituminė ritininė prilydomoji danga - dažnas sprendimas plokštiems arba itin lėkštiems stogams. Tai bene racionaliausias sprendimas: gera kaina, patikima, greitai uždedama. Kalbant apie patikimumą, labai svarbu pasirinkti tinkamą dangą. Rinkoje paplitę pigios dangos, kurios nepasižymi ilgaamžiškumu - jos tiesiog plyšta nuo saulės, šalčio ir drėgmės poveikių, todėl tokia danga uždengtas stogas tiesiog ima praleisti vandenį...

Yra įrodyta, kad tinkamai apšiltinus fasadą, stogą, perdangą, pamatą įmanoma sutaupyti net iki 70 proc šilumos kaštų. Esame paskaičiavę, kad protingai pasirinkus šiltinimo, dekoro medžiagas, šiltinimo investicija gali atsipirkti per 5-10 metų. Esminis klausimas: kaip tai padaryti teisingai? Su mumis šiuo metu bendradarbiauja net 6 fasadininkų brigados, kurios sutiko pasidalinti daugiau nei dešimtmetį kaupta patirtimi.

Mozaikinis tinkas - puikus sprendimas pamato (cokolio) apdailai. Taip pat naudojamas interjere kaip praktiška, lengvai valoma ir dailiai atrodanti apdailos medžiaga. Nuo šiol mūsų klientams nereikės laukti kol parvešime jų norimą modelį - jį mes pagaminsime vietoje per keletą dienų! Mes atstovaujama GOLDMURIT mozaikinį tinką, kurio kokybę jau įvertino geriausi dekoratyvinio tinko meistrai. 

Ruošiatės statyti namą, tačiau trūksta kompetencijos, laiko, neįsivaizduojate kiek tai gali kainuoti? Samdyti įmonę, kuri pasirūpintų viskuo yra brangu. Mes Jums turime pasiūlymą. Mes Jums siūlome nemokamas konsultacijas, siūlome statybines ir apdailos medžiagas geriausiomis kainomis ir galime rekomenduoti patikimus statybininkus. Jūsų pageidavimu - pateiksime preliminarius paskaičiavimus NEMOKAMAI. Taip pat nemokamai pasirūpinsime ne tik medžiagų tiekimu, bet ir darbų eiga. Gera kaina, kokybė ir patogumas vienoje vietoje!

UAB "Grupinis pirkimas"

  • Giedrių g. 141, Bučiūnų k., Vilkaviškio r.
  • +370 (671) 33635
  • info@grupinispirkimas.lt

Informacija:   Prekių pristatymas | Privatumo politika | Sąlygos ir garantijos | Kontaktai

Pirkime kartu ir sutaupysime!

© GrupinisPirkimas.lt  2016, Visos teisės saugomos įstatymo