• Turite klausimų?
    +370 671 33 635

Užsisakyk naujienas

Grupinispirkimas.lt tai novatoriška, patikima statybinių ir apdailos medžiagų bei paslaugų įsigijimo sistema. Sistemos veikimo principas paprastas, tačiau labai efektyvus. Įsigyjant prekes šioje sistemoje išvengiami tarpininkai - perkama tiesiai iš gamintojo, kadangi nuolatos renkamos grupės įvairių medžiagų vieningam užpirkimui. Užperkami milžiniški kiekiai, todėl daugelio produktų kainos mūsų sistemoje yra žemiausios Lietuvoje. 

Gera prekių kaina nėra vienintelis mūsų privalumas. Galime pasidžiaugti tuo, kad mūsų komanda turi profesionalius konsultantus, kurie padės priimti Jums tinkamiausią sprendimą pasirenkant. Šalia to, mes pasiūlome pilną servisą, kurį užsakovai dažniausiai gauna nemokamai: atvykimas į objektą, konsultacijos, matavimai, sąmatų sudarymai.

Kitas patogumas yra tas, kad rekomenduojame patikimas stogdengių, fasadininkų, vidaus apdailos meistrų ar trinkelių klojėjų brigadas. Dažnai nutinka taip, kad užsakovas pageidauja ir medžiagų, ir paslaugų. Mūsų bendrovė įsikūrė 2013 metais ir jau pirmaisiais gyvavimo metais pakeitėme 69 stogus bei apšiltinome 23 fasadus. 2014 m. stogų skaičius išaugo iki 200, o fasadų iki 50. Labiausiai mūsų aptarnauti klientai įvertino tai, kad gauna kokybiškas medžiagas už gerą kainą, vertina patogumą ir sąžiningumą - visos medžiagos pristatomos, nereikia važinėti, medžiagų likučiai priimami grąžinimui. Mes nerizikuojame įmonės autoritetu, todėl rekomenduojame tik pačius geriausius specialistus darbams atlikti. Tai iš ties yra patogu, kadangi užsakovas realiai gauna tai, ką gautų pasamdęs brangią įmonę, tačiau šiuo atveju jis sutaupo, kadangi už medžiagas atsiskaito Grupinispirkimas.lt sistemai, o už darbus - legaliai dirbantiems statybininkams. Šią sistemą pamėgo ne tik šimtai privačių klientų, tačiau ir įmonės, ūkininkai. Mes aptarnaujame garsias įmones, ūkininkus sutapdintų stogų srityje. Jau turime nemažai patirties ir statant ar renovuojant angarus. 2014 m. įvesta naujovė "Namas iki raktų" taip pat pasiteisino su kaupu - jau baigiame statyti 14 namų.

Grupinispirkimas.lt yra vieninteliai kai kurių prekinių ženklų atstovai Lietuvoje. Užsiimame ir didmenine prekyba - tiekiame medžiagas mažmenine prekyba užsiimančioms įmonėms. Nuolatos bendradarbiaujame su statybų įmonėmis, architektais, dizaineriais, statybininkais. Mūsų bendrovė užsiima mozaikinio tinko gamyba, dekoratyvinius tinkus bei dažus pigmentuojame vietoje su modernia įranga. Visuomet esame atviri pasiūlymams ir užklausoms.

Nesvarbu ar kuriate daugiatūkstantinį projektą, ar esate suplanavę smulkų kambario remontą - mes visiems atiduosime visas savo žinias ir skirsime savo dėmesį! Visi, norintys iš arčiau susipažinti su mūsų darbo principais, mūsų atliekamais darbais, kviečiame prisijungti prie mūsų gerbėjų rato Facebook'e! (spragtelkite ant ikonos, esančios žemiau)

 

UAB "Grupinis pirkimas"

  • Giedrių g. 141, Bučiūnų k., Vilkaviškio r.
  • +370 (671) 33635
  • info@grupinispirkimas.lt

Informacija:   Prekių pristatymas | Privatumo politika | Sąlygos ir garantijos | Kontaktai

Pirkime kartu ir sutaupysime!

© GrupinisPirkimas.lt  2016, Visos teisės saugomos įstatymo